українська російська англійська
МАН України успішно презентувала свою діяльність на VII Фестивалі науки в Москві
07.11.2012 | 11:42
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Учні та співробітники Малої академії наук України стали учасниками VII Фестивалю науки у м. Москва (Російська Федерація), який організували Уряд столиці Росії, Московський державний університет імені М. В. Ломоносова за підтримки Міністерства освіти і науки РФ.

У програмі наукового свята  було більше двох тисяч заходів, серед яких – лекції відомих учених, дискусії, демонстрації науково-пізнавальних фільмів, творчі майстерні, телемости з провідними науковими центрами, інтерактивні виставки, експерименти, наукові екскурсії, інтелектуальні ігри тощо.

Успіхом в учасників і гостей заходу користувалася виставка розробок молодих науковців – учасників міжнародного конкурсу «Учені майбутнього», який проводиться за підтримки корпорації Intel. Україну представляли вихованці Кримської Малої академії наук учнівської молоді «Шукач». За підсумками очного етапу конкурсу перемогу в секції фізики здобула учениця 11 класу гімназії № 11 ім. К. А. Треньова м. Сімферополя Марія Кравець. Тепер талановита дівчина готується до участі у фіналі конкурсу Intel ISEF, який відбудеться в США у травні 2013 року.

Ще один МАНівець, одинадцятикласник Сімферопольської ЗОШ № 27 Микола Магера, виборов III місце у секції математики.

У рамках науково-практичних семінарів фестивалю презентована широкомасштабна та різнопланова діяльність Малої академії наук України. Як відзначили члени української делегації, МАН – унікальне явище як на пострадянських, так і на європейських теренах. Фахівці Малої академії наук України не тільки володіють системним розумінням роботи з обдарованими дітьми і молоддю, але й – що важливо – мають напрацьовані технологічні рішення більшості проблем у цій сфері.

Учасники фестивалю констатували, що Україна є регіональним лідером в організації позашкільної роботи з талановитою молоддю.

 

 

версія для друку