українська російська англійська
Микола Азаров: Заклики "обнулити вибори" - загроза демократії в Україні
07.11.2012 | 12:23
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Заклики «обнулити» результати виборів - пряма загроза демократії в Україні. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 7 листопада 2012 року.

«Для всіх без винятку громадян в округах були і є доступними всі демократичні процедури встановлення об’єктивних результатів голосування – аж до змагання в суді,-  наголосив Микола Азаров. -  Де фальсифікації, про які дехто з опозиції галасує? Ким вони доведені?»

Прем’єр-міністр наголосив, що «насправді не була порушена жодна демократична норма, жодна законна демократична процедура».

Ідею «обнулити результати виборів» Глава Уряду назвав абсурдною для справжньої демократії. За його словами, автори такого «обнуління» фактично визнають власний програш і не бажають поступитися хворобливими амбіціями заради національних інтересів.

При цьому Микола Азаров додав, що ті, хто озвучують такі заклики,  «обнулили» свою політичну відповідальність. Адже це, перш за все - цинічна неповага до волевиявлення всіх наших співгромадян.

«Вони проливають сльози з приводу того, як важко людям живеться, які малі пенсії та зарплати, але готові нові мільярди гривень викинути на свої виборчі забаганки», зазначив Микола Азаров.  

«Це - пряма загроза демократії в Україні, - застеріг Прем’єр-міністр. -  Де гарантія, що опонентам сподобаються результати повторного голосування? Де гарантія, що не виникне бажання голосувати втретє, вчетверте – і так до безкінечності?»

Микола Азаров наголосив, що виборчі змагання закінчено і потрібно негайно братися до роботи із захисту України від світової економічної кризи.

версія для друку