українська російська англійська
На Запоріжжі оформлено іпотечні кредити на суму понад 3 млн. грн.
07.11.2012 | 13:10
Запорізька ОДА

У Запорізькій області триває реалізація  програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для громадян у рамках виконання соціальних ініціатив Президента України.

За повідомленням начальника управління містобудування та архітектури Запорізької облдержадміністрації Юрія Лукашева, учасниками програми в  області стали 16 родин. Саме стільки оформлено  кредитів на загальну суму 3 млн.152,691 тис. грн. на придбання 16 квартир. При цьому на придбання 12 квартир громадянам надано цільову фінансову підтримку  на початковий внесок для отримання іпотечних житлових кредитів на будівництво або придбання доступного житла в розмірі 10% від нормативної вартості житла за рахунок обласного бюджету.

Наразі Міжвідомчою комісією при Мінрегіонбуді затверджено 13 житлових об'єктів, у яких громадяни можуть придбати житло, з них вісім мають статус незавершеного будівництва, а п’ять об'єктів введені в експлуатацію після 2007 року. Вісім об'єктів розташовані в м. Запоріжжя та по одному в містах: Василівка, Бердянськ, Мелітополь, Гуляйполе та смт. Михайлівка.

До цього переліку невдовзі долучаться ще два  об'єкти  в    містах Бердянськ та  Запоріжжя, на які облдержадміністрацією вже підготовлено подання.

Посадовець відзначив, що цікавість запоріжців до програми дедалі більше зростає, що стало наслідком цілеспрямованої інформаційно-роз’яснювальної роботи в усіх містах і районах області. Про це свідчить масове звернення за консультаціями щодо умов участі в Програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів – їх отримали понад 1100 сімей.

 

 

 

версія для друку