українська російська англійська
Виробники дитячого харчування зможуть модернізуватися за рахунок вивільнених від оподаткування коштів
07.11.2012 | 15:54
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Міністерство аграрної політики та продовольства України запропонувало внести зміни до Податкового кодексу з метою розширення напрямків використання вивільнених від оподаткування коштів підприємств, які виробляють дитяче харчування. Зокрема, мова йде про можливість використовувати ці кошти на придбання сучасного технологічного обладнання. Про це 7 листопада на брифінгу під час засідання Кабінету Міністрів повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

Відповідно до чинного законодавства вивільнені від оподаткування кошти підприємств спрямовуються на збільшення обсягів виробництва та зниження роздрібних цін на дитяче харчування.

«Сьогодні Кабінет Міністрів  розглянув проект розпорядження щодо забезпечення дітей високоякісними продуктами харчування вітчизняного виробництва. Зокрема, Міністерство аграрної політики та продовольства запропонувало зміни до Податкового кодексу в частині розширення напрямків використання вивільнених від оподаткування коштів. Таким чином, підприємства-виробники дитячого харчування зможуть модернізуватися та розширити випуск продуктів харчування для дітей за рахунок прибутку, звільненого від оподаткування», − зазначив Микола Присяжнюк.

Таке нововведення також допоможе завантажити незадіяні потужності галузі та забезпечити внутрішній ринок високоякісним дитячим харчуванням вітчизняного виробництва.

«Також це розпорядження передбачає заходи, направлені на усунення дефіциту молочних продуктів, які необхідні для дитячого раціону, у шкільному харчуванні», − додав Микола Присяжнюк.

 

версія для друку