українська російська англійська
Завершено ремонт ще трьох суден забезпечення Військово-Морських Сил ЗС України
07.11.2012 | 16:06
Прес-служба Міністерства оборони

Завершився ремонт ще трьох суден забезпечення Військово-Морських Сил Збройних Сил України, а саме – судна розмагнічування «Балта», морського буксиру «Корець» і водолазного катера «Токмак». Про це заявив командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Юрій Іл’їн 6 листопада 2012 року під час наради у Севастополі.

Заслухавши доповіді керівників профільних управлінь і служб, а також командирів з’єднань і об’єднань, командувач поставив завдання щодо планової реалізації заходів з відновлення технічної готовності бойового ядра корабельного складу.

Віце-адмірал Юрій Іл’їн підкреслив, що виконання зазначених планових заходів стало можливим за рахунок виділення відповідного фінансового ресурсу.

Як уже повідомлялося, 2012 рік став рекордним з точки зору ремонту бойового складу вітчизняного флоту: загалом на ремонт стали близько 20 бойових кораблів, катерів і суден забезпечення ВМС, багато з яких не ремонтувалися багато років.

За інформацією Міністра оборони України Дмитра Саламатіна, планові ремонти кораблів ВМС ЗС України буде завершено у листопаді-грудні 2012 року. Зокрема, 23 жовтня закінчився комплексний ремонт бойового корабля «Переяслав» на «Чорноморському суднобудівному заводі».

версія для друку