українська російська англійська
Галузь транспорту та поштового зв'язку готова до роботи в осінньо-зимових умовах
07.11.2012 | 17:36
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Станом на 1 листопада галузь транспорту та поштового зв’язку підготована до роботи в осінньо-зимових умовах: нині завершено всі етапи підготовки, включаючи виконання специфічних заходів.

Так,  для забезпечення проїзду по автошляхах державного та місцевого значення дорожніми організаціями підготовлено близько 6,5 тисяч одиниць снігоочисної та снігозбиральної техніки. Створено запаси 809 тис. м. куб. піску та 112 тис. тонн технічної солі.

З метою оперативного реагування на можливе ускладнення погодних умов (хуртовини, снігові замети, ожеледиця) забезпечено готовність чотирьох мобільних загонів, які укомплектовані особовим складом, потужною снігозбиральною та снігоочисною технікою.

Для роботи залізничного транспорту підготовлено 180 одиниць тягового рухомого складу. Повністю завершено ремонт вагонів - підготовлено понад 5,5 тисячі  вантажних та біля 4 тисяч пасажирських вагонів. Крім того, відремонтовано майже 2,5 тис. км колії та повністю завершено ремонт понад 16,5 тис. стрілочних переводів. Готові до роботи взимку  232 одиниці снігоочисної та снігозбиральної техніки.

Для забезпечення льодової проводки суден в умовах зимової навігації підготовлений криголам «Капітан Білоусов». Крім того, в морських торговельних портах підготовлено 31 буксир криголамного класу, 258 плавзасобів портофлоту, більше 1,6 км підкранових колій та 2 км залізничних колій причалів, місця масових вантажно-розвантажувальних робіт, обладнання та устаткування для розморожування замерзлих сипучих вантажів. Завершується ремонт морського буксиру Керченського морського торговельного порту ( буксир "Бора") та морського буксиру  Іллічівського морського торговельного порту  ( буксир "Бригадир")  Враховуючи великий обсяг робіт з планового  ремонту криголаму "Гайдамака", що знаходиться на балансі ДП «Дельта-лоцман»,   його готовність до роботи в умовах льодової кампанії буде забезпечено до 20 грудня.

В аеропортах державного та комунального підпорядкування підготовлено 38 одиниць спеціальних машин та аеродромних механізмів, 1446 одиниць спеціального обладнання, засобів механізації для технічного обслуговування повітряних суден, 210 одиниць засобів радіотехнічного забезпечення, 540 тонн хімічних реагентів для боротьби з ожеледдю.

Нагадаємо, транспортно-дорожній комплекс та галузь поштового зв'язку, відомчий  житловий фонд, об’єкти виробничої та соціально побутової  сфери, а також енергетичного господарства повністю підготовано до роботи взимку ще в жовтні.  Усі ці заходи дозволять забезпечити стале функціонування транспорту та поштового зв'язку в зимових умовах.

версія для друку