українська російська англійська
У Лондоні презентовано туристичні можливості Криму
08.11.2012 | 10:35
Рада міністрів АР Крим

У Музеї Черчилля в Лондоні відбулася презентація туристичного та інвестиційного потенціалу Криму.

В рамках презентації заступник Голови Ради міністрів Криму Георгій Псарьов розповів про туристичні можливості, інфраструктуру, інвестиційну привабливість і багату культурну спадщину півострова.

Віце-прем'єр зазначив, що реформування санаторно-курортного комплексу, розвиток Криму як міжнародного цілорічного туристичного центру є одним із пріоритетів кримського уряду, який відображений у Стратегії соціально-економічного розвитку АРК до 2020 року. «Сьогодні 30% туристів приїжджають до Криму на лікування та оздоровлення. Саме на просування санаторно-курортного лікування та оздоровлення, а також на просування культурно-пізнавального туризму націлена політика уряду республіки», - підкреслив Георгій Псарьов.

Крім того, заступник голови кримського уряду розповів про туристичні можливості Криму, які можуть бути цікаві для англійських туристів. «Кілька років поспіль в Криму проводяться реконструкції битв часів Кримської війни, в якій брала участь Великобританія, одне з культових місць у світовій історії займає Ялтинська конференція союзних держав, яка проходила в Криму в 1945 році. Саме тут в Лівадійському палаці вершилася історія післявоєнного світу. Саме в Ялті була сформована ідеологія Організації Об'єднаних Націй», - зазначив Георгій Псарьов.

версія для друку