українська російська англійська
Підписано Меморандум про співробітництво між Нацуніверситетами оборони України та Казахстану
08.11.2012 | 10:17
Прес-служба Міністерства оборони

Завершився триденний візит до Національного університету оборони України делегації професорсько-викладацького складу Національного університету оборони Міністерства оборони Республіки Казахстан.

Гості з Казахстану ознайомилися з призначенням та структурою провідного вищого військового навчального закладу нашої держави, системою підготовки військових фахівців, науково-педагогічних та наукових кадрів. Було розглянуто перспективу підготовки наукових кадрів для ЗС Республіки Казахстан у Національному університеті оборони України.

За підсумками візиту виконуючий обов’язки начальника Національного університету оборони України генерал-лейтенант Василь Телелим та начальник Національного університету оборони Міністерства оборони Республіки Казахстан генерал-майор Асхат Риспаєв підписали Меморандум про наукове співробітництво між навчальними закладами.

Документ передбачає налагодження наукової співпраці за трьома основними напрямками: підготовка науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації, проведення спільних досліджень та розвиток спільного інформаційно-комунікаційного середовища. Провідні вчені обох університетів залучатимуться до керівництва ад’юнктами, докторантами, здобувачами. Можливе проведення захисту дисертаційних робіт у вчених радах сторін та організація перехресних стажувань у навчальних і науково-дослідних підрозділах університетів.

Спільні дослідження, в першу чергу, проводитимуться в галузі воєнної науки та теорії військового мистецтва.

Підписання двостороннього документу також дає можливість обмінюватися  інформаційними ресурсами бібліотек, готувати та видавати спільні навчальні, наукові і методичні роботи, організовувати і проводити наукові заходи – конференції, семінари, круглі столи.

версія для друку