українська російська англійська
Держземагентство України вивчає досвід голландських колег у консолідації земель
08.11.2012 | 11:14
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Експерти Королівства Нідерландів та українські провідні фахівці у сфері земельних відносин під час чергової місії, яка проходила в Держземагентстві України, обговорили плани та пропозиції щодо консолідації земельних, водних та лісових ресурсів. У ході візиту голландських колег, який проходив у рамках українсько-нідерландського проекту “Технічна допомога у процесі розробки програмних документів з розвитку земельних ресурсів в Україні” (CATAPULD), проведено ряд робочих зустрічей з питань інтегрованого підходу до консолідації земель, розробки навчальних програм для консолідації земельних, водних та лісових ресурсів.

Зокрема, в ході зустрічі із заступником Голови Держземагентства України Євгеном Бердніковим голландські експерти цікавились змінами та перспективами розвитку українського законодавства з цих питань, а також особливу увагу приділили питанням підготовки до заключної місії та семінару, що відбудеться в грудні цього року. Також під час місії українські та голландські фахівці підбили підсумки щодо реалізації п’яти пілотних проектів у земельній галузі.

На завершення вітчизняні та іноземні експерти сформулювали конкретні рекомендації щодо вдосконалення та розвитку законодавчих актів про інтегровану консолідацію земель, які розробляються. Досвід голландських колег, які у світі є визнаними лідерами у проведенні робіт з консолідації земель, допоможе Держземагентству України якісно і ефективно реалізувати завдання, визначені керівництвом держави.

 

версія для друку