українська російська англійська
У Дніпропетровську відкриється виставка оригінальних полотен видатних художників
08.11.2012 | 11:40
Дніпропетровська ОДА

Вперше в історії області на Дніпропетровщині пройде унікальна виставка картин європейських художників ХІХ — початку ХХ століть, які працювали у жанрах імпресіонізму, романтизму та реалізму. Жителі Дніпропетровської області з 15 листопада 2012 року матимуть унікальну можливість побачити оригінальні полотна Огюста Бенуара, Клода Моне, Ежена Будена, Гюстава Курбе та інших видатних французьких художників.

Вона проходитиме в Дніпропетровському художньому музеї протягом двох місяців. Спеціально для цієї виставки у Дніпропетровському художньому музеї був проведений ремонт виставкових залів. Для цього з обласного бюджету було виділено 2,2 млн. грн.

  «Мистецтво породжує в людині добрі думки, підіймає дух та заряджає потужною творчою енергетикою. Жителі нашого регіону мають можливість ознайомитися з найкращими взірцями світового мистецтва. Адже Дніпропетровщина приймає наймасштабнішу виставку видатних французьких митців «Нормандія у живописі». Це стане ще одним кроком на шляху зміцнення зв’язків між Дніпропетровською областю та Францією», – сказав губернатор Олександр Вілкул.

Виставка організована Посольством Франції в Україні з нагоди 20-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Францією та Україною.

Виставку у Франції щорічно відвідують понад 10 тисяч глядачів. Колекція з успіхом експонується не тільки у Франції, а й за кордоном. Зокрема в Україні її мали змогу побачити шанувальники мистецтва у Львові та Києві.

 

версія для друку