українська російська англійська
Уряд подбав про раціональне використання коштів при підготовці до Всеукраїнського перепису населення
10.11.2012 | 10:00
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд вніс зміни до пункту 1 заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, підприємств, установ та організацій, утворених у встановленому порядку органами державної влади, які використовують кошти державного бюджету. Відповідну постанову прийнято 7 листопада 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України.

Основною метою документа є забезпечення належного виконання підготовчих робіт до Всеукраїнського перепису населення та Першого всеукраїнського загального сільськогосподарського перепису в частині забезпечення умов для зберігання переписної документації, яка містить в собі первинні персональні дані та підлягає архівному зберіганню в недоступних для неуповноважених осіб приміщеннях, і дотримання вимог чинного законодавства під час організації закупівель стелажів металевих.

Прийняття постанови сприятиме забезпеченню належного рівня підготовки, проведення та обробки даних Всеукраїнського перепису населення і сільськогосподарського перепису й  цільового використання бюджетних коштів.

 

версія для друку