українська російська англійська
Кошти державного фонду регіонального розвитку спрямують на вирішення проблемних питань регіонів
11.11.2012 | 10:00
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд прийняв рішення про внесення змін до переліку об'єктів, що фінансуються у 2012 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Відповідне розпорядження № 869-р прийняте 7 листопада 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України.

Проект акта розроблено Мінекономрозвитку за пропозиціями, наданими Радою міністрів Автономної Республіки Крим, Донецькою, Закарпатською, Кіровоградською та Чернігівською облдержадміністраціями.

Основною метою документа є внесення змін до Переліку об’єктів і заходів, що фінансуються у 2012 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 № 243-р., зокрема щодо перерозподілу коштів в межах передбаченого обсягу по об’єктах Автономної Республіки Крим, Донецької, Закарпатської, Кіровоградської та Чернігівської областей.

Реалізація розпорядження дозволить спрямувати кошти державного фонду регіонального розвитку на вирішення низки проблемних питань щодо соціально-економічного розвитку вищевказаних областей та Автономної Республіки Крим.

версія для друку