українська російська англійська
У Нацдержслужбі проходить регіональна конференція з питань інституційної розбудови
08.11.2012 | 14:10
Прес-служба Національного агентства України з питань державної служби

8 – 9 листопада у Національному агентстві України з питань державної служби проходить Шоста щорічна регіональна конференція з питань інституційної розбудови. Цьогорічний захід відбувається у рамках тематичної платформи «Демократія, належне врядування та стабільність».

 Конференцію відкрили Голова Нацдержслужби України, директор Адміністративного офісу програми Twinning в Україні В’ячеслав Толкованов, Керівник першого відділу програм допомоги «Врядування та права людини» Представництва Європейського Союзу в Україні Александру Альбу, Завідувач відділу торговельно-економічного, секторального та транскордонного співробітництва з ЄС Управління з питань європейської інтеграції Адміністрації Президента України Леонід Пирожков, директор департаменту співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями та координації міжнародної технічної допомоги Міністерства економічного розвитку та торгівлі України Олена Кучеренко.

 Мета конференції - обмін досвідом щодо використання європейських інструментів інституційної розбудови у країнах-учасницях Європейської ініціативи «Східного партнерства», вироблення рекомендацій щодо вдосконалення механізму їх впровадження для проведення комплексних реформ, посилення співробітництва та розширення професійної мережі державних службовців у цих країнах.

 «Впевнений, що цьогорічна конференція надасть новий імпульс у впровадження інструментів інституційної розбудови через пропагування кращих практик, будуть вироблені нові практичні рішення спільних проблем, які постають перед нашими країнами під час підготовки й впровадження проектів Twinning, заходів TAIEX та програми Всеохоплюючої інституційної розбудови (СІВ). Переконаний, що знання та досвід, які учасники одержать під час обговорень, допоможуть ефективніше використовувати допомогу Європейського Союзу, що сприятиме розвитку країн-учасниць заходу»,- зазначив у своєму виступі В’ячеслав Толкованов.

 У перший день конференції з питань інституційної розбудови обговорюється стан використання інструментів Twinning, ТАІЕХ та програми СІВ. Другий день заходу буде присвячений висвітленню практичного досвіду проведення інституційних реформ у сфері державної служби шляхом впровадження ефективного управління людськими ресурсами.

 У конференції беруть участь представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Європейської Комісії, Представництв Європейського Союзу в країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство», експерти програми SIGMA, координатори програми СІВ та інструментів Twinning, TAIEX у країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство», а також представники центральних і місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій та науковці.

 

 Довідково

 Щорічні конференції з питань інституційної розбудови, які були ініційовані у 2007 році Національним агентством України з питань державної служби / Адміністративним офісом програми Twinning в Україні, стали традиційною формою професійного обговорення ключових аспектів інституційних реформ у країнах-учасницях Європейської ініціативи «Східне партнерство».

Конференція об’єднує експертів та державних службовців Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України.

 

версія для друку