українська російська англійська
Підготовка офіцерів інженерних військ здійснюватиметься в Академії Сухопутних військ у Львові
08.11.2012 | 14:26
Прес-служба Міністерства оборони

Уряд підтримав ініційовані Міністерством оборони України заходи щодо подальшої оптимізації мережі вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів. Відповідну постанову було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 7 листопада 2012 року.

Документ розроблено з метою реалізації проекту Концепції реформування та розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року, що передбачає зосередження підготовки військових фахівців тактичного рівня в Академії Сухопутних військ (м. Львів), Харківському університеті Повітряних Сил, Академії Військово-Морських Сил (м. Севастополь) та у Військовій академії (м. Одеса).

Постановою передбачено перевести підготовку осіб офіцерського складу інженерних військ та сержантського складу до Академії Сухопутних військ (м. Львів).

У зв’язку з цим факультет військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка буде реорганізовано у кафедру військової підготовки зазначеного університету, де здійснюватиметься підготовка тільки офіцерів запасу. Також будуть ліквідовані військові коледжі сержантського складу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, де здійснюється підготовка сержантського складу для Збройних Сил України.

В Академії Сухопутних військ (м. Львів) створена вся необхідна сучасна навчально-матеріальна база для підготовки курсантів інженерних підрозділів. Академія отримала ліцензію на здійснення освітньої діяльності за усіма спеціальностями, за якими ведеться навчання курсантів на факультеті та у військових коледжах, що реорганізуються.

Прийняття постанови дозволить оптимізувати мережу вищих військових навчальних закладів та зменшити витрати на утримання системи військової освіти.

 

версія для друку