українська російська англійська
Відбулося 37 засідання Міждержавної ради з питань антимонопольної політики країн-учасниць СНД
08.11.2012 | 14:45
ПРЕС-СЛУЖБа АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

Міждержавна рада з питань антимонопольної політики країн-учасниць СНД визнала роботу Антимонопольного комітету України зразковою. 37 засідання Міждержавної ради з питань антимонопольної політики країн-учасниць СНД (МРАП) відбулося сьогодні у Києві.

Учасники заходу розглянули питання про хід виконання рішень 36 засідання МРАП, найбільш помітні події з питань конкуренції, результати спільних розслідувань порушень антимонопольного законодавства.

Окрему увагу було приділено обговоренню питань конкурентної політики в Україні на сучасному етапі, досвіду розслідувань Антимонопольного комітету України вертикальних та горизонтальних узгоджених дій.

Як підкреслив Голова ФАС Росії Ігор Артем’єв, на сьогодні Україна є лідером з правозастосування конкурентного законодавства, і це чи не єдина країна, де норма про захист економічної конкуренції передбачена в Конституції.

Зі свого боку Голова Комітету Василь Цушко зазначив, що МРАП є одним з найдієвіших органів, що працюють у рамках СНД, та з якого можуть брати приклад інші подібні організації СНД.

Голова Комітету вручив учасникам засідання МРАП збірники конкурентного законодавства України, екземпляри яких також будуть передані до навчально-методичного центру ФАС Росії.

Як відомо, МРАП є органом, що забезпечує обмін досвідом між конкурентними відомствами країн-учасниць СНД протягом 19 років.

 

версія для друку