українська російська англійська
Школярів з багатодітних родин Львівщини забезпечують наборами канцтоварів
08.11.2012 | 16:10
Львівська ОДА

У Львівській області триває реалізація обласної соціальної програми покращення соціального захисту багатодітних сімей Львівщини (в яких виховується четверо та більше дітей). В межах реалізації програми у 2012 році понад 12 тисяч школярів отримають набори канцтоварів.

Для вручення канцелярських наборів дітям зазначеної категорії, у райони області було передано канцтовари протягом листопада 2012 року. Передача була здійснена на підставі попередньо отриманих списків, затверджених керівниками відділів сім’ї і молоді та освіти райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення.

Канцтовари дітям з багатодітних сімей міста Львова вручатимуться впродовж 12-20 листопада 2012 року представниками управління з питань сім’ї та молоді облдержадміністрації, службою у справах дітей облдержадміністрації та обласним центром соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді.

Нагадаємо, з метою реалізації даної програми та закупівлі якісних канцтоварів для потреб дітей різного шкільного віку, управління з питань сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації провело в червні 2012 року громадські слухання.

версія для друку