українська російська англійська
Міністр оборони ознайомився з ходом ремонту кораблів ВМС
09.11.2012 | 09:39
Прес-служба Міністерства оборони

8 листопада 2012 року відбулася робоча поїздка Міністра оборони України Дмитра Саламатіна на Миколаївщину.

У робочій поїздці главу оборонного відомства супроводжували начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Володимир Замана, командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Юрій Іл’їн, а також командир Повітряного командування “Південь” Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенант Павло Зуєв.

Міністр оборони України Дмитро Саламатін зустрівся з головою Миколаївської облдержадміністрації Миколою Кругловим.

На ПАТ “Чорноморський суднобудівний завод” керівник оборонного відомства побував у складальному цеху, де оглянув дві готові секції корвета “Володимир Великий”. Він також заслухав доповідь головного конструктора корвета Сергія Кривка про хід будівництва корабля та пообіцяв допомогти у вирішенні поточних проблем.

Згодом Дмитро Саламатін відвідав доки, де ремонтуються кораблі Військово-Морських Сил ЗС України: корвет “Придніпров’я”, великий десантний корабель “Костянтин Ольшанський” і середній десантний корабель “Кіровоград”. Поспілкувавшись з командирами кораблів, він дізнався про хід виконання заводчанами ремонтних робіт. За словами морських офіцерів, ремонт триває у повній відповідності з графіком, зауважень та нарікань на якість проведених робіт немає.

Міністр оборони також ознайомився з життєдіяльністю 79-ї окремої аеромобільної бригади Командування Сухопутних військ ЗС України, дислокованої у Миколаєві. Дмитро Саламатін оглянув об’єкти навчальної та матеріально-технічної бази з’єднання, зокрема, казарму, солдатську їдальню та парашутно-десантний комплекс.

 

 

версія для друку