українська російська англійська
Сумщина нарощує промислові потужності
09.11.2012 | 10:30
Cумська ОДА

Влада сприяє роботі підприємств регіону, що забезпечують людей роботою, стабільно виплачують заробітну плату та наповнюють бюджети всіх рівнів. На цьому наголосив перший заступник голови Сумської облдержадміністрації у ході ознайомлення з будівництвом ливарного цеху ПАТ «Сумський завод насосного та енергетичного машинобудування «Насосенергомаш».

«Свідченням сприятливого інвестиційного клімату в регіоні є той факт, що промисловцям буквально за рік вдалося звести надсучасне виробництво», – підкреслив посадовець.

«Реалізація даного проекту дозволить забезпечити підприємство власним литвом, підвищити якість продукції та скоротити терміни виконання замовлень», – зазначив голова правління ПАТ «Сумський завод насосного та енергетичного машинобудування «Насосенергомаш» Володимир Ямбуренко.

За його словами, у ливарному цехові виготовлятимуть деталі для насосів. Нова технологічна лінія та дві індукційні печі дозволять виробляти 36 тонн металу щодоби. Обсяг виробництва складе 4 тисячі тонн на рік.

У цеху буде створено 140 нових робочих місць. До кінця року планується здійснити пробну плавку, а в першому кварталі 2013 року –запустити виробництво. У перспективі – будівництво модельного цеху для ливарного виробництва та нового складу готової продукції.

версія для друку