українська російська англійська
Маленьким кіровоградцям-діабетикам у рамках акції "Серце до серця" придбали інсулінові помпи
09.11.2012 | 10:40
Кіровоградська ОДА

П’ятеро маленьких кіровоградців, хворих на діабет, лікуватимуться за допомогою сучасних інсулінових помп, придбаних в рамках акції "Серце до серця". В облдержадміністрації відбулася урочиста передача цього медичного обладнання батькам дітей, хворих на цукровий діабет.

Придбання вартісного обладнання - результат проведення в області у 2012 році Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця", під час якої зібрано понад 107 тисяч гривень. Це вже сьома акція милосердя, до якої щорічно долучаються дитячі та професійні колективи, пересічні жителі області, небайдужі до проблем підростаючого покоління.

Як і торік, на прохання батьків дітей кошти у поточному році вирішено збирати для придбання інсулінових помп, які є невід’ємною і важливою складовою лікування цукрового діабету в дитячому віці. Адже надсучасний апарат дозволяє безперервно і дозовано вводити в організм інсулін короткої дії та уникнути неприємної для малечі процедури – ін’єкцій. Такий метод дозволяє чітко контролювати рівень глюкози в крові і попередити ускладнення, що викликаються цукровим діабетом.

 

версія для друку