українська російська англійська
Відбувся фестиваль екофотографії "Карпатам назустріч"
09.11.2012 | 11:04
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

8 листопада у Національному природному парку «Синевир» відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль екологічної  фотографії «Карпатам назустріч», на якому презентували свої роботи у жанрі пейзажу фотографи з Києва, Харкова, Донецька, Херсона, Ужгорода, Львова та інших міст України.

Художні фото у жанрі пейзажу приваблюють своєю естетикою, особливо, якщо фотографією передається ще й певний зміст. Ним на фестивалі «Карпатам назустріч» була передача від фотографа до глядача краси природи, як важливого мотиваційного аспекту, що спонукає берегти довкілля.

Під час фестивалю відбувся цілий ряд заходів, зокрема, виставки фоторобіт, презентації фотоальбомів і книг, дискусії та обмін досвідом між професійними фотографами і аматорами. Особливою подією стало проведення «Форуму природолюбів», на якому обговорювалися такі актуальні питання як роль природно-заповідних установ у житті суспільства, роль фотомистецтва у пропаганді природоохоронних ідей, екологічні проблеми Карпат, зміни клімату тощо.

У рамках фестивалю також проведено вечір екологічного кіно, головною подією якого стала презентація нового відеофільму «Назустріч бурому карпатському ведмедю».

ІІ Всеукраїнський фестиваль екологічної фотографії «Карпатам назустріч» мав за мету через естетику природи, що зафіксована на фото, утверджувати екологічну культуру та природоохоронний світогляд людей, пропагувати ідеї бережливого ставлення до довкілля, показати привабливість Карпат через фотографію, сприяти підвищенню іміджу природно-заповідних територій.

 

версія для друку