українська російська англійська
Україна та Кіпр поглиблять співробітництво в освіті, науці, фізкультурі та спорті
09.11.2012 | 11:37
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

8 листопада 2012 року у рамках офіційного візиту Президента України Віктора Януковича до Республіки Кіпр відбулася церемонія підписання двосторонніх документів. Зазначимо, що у складі офіційної делегації перебуває Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник. У присутності глав двох держав підписано низку українсько-кіпрських документів.

Зокрема, підписано Угоду між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України і Спортивною організацією Кіпру про співробітництво в галузі фізичної культури та спорту, яка регламентуватиме українсько-кіпрські відносини в галузі фізичної культури та спорту завдяки співробітництву між державними органами, відповідальними за формування та реалізацію спортивної політики в Україні та у Республіці Кіпр, а також неурядових спортивних організацій, клубів, федерацій різноманітних видів спорту.

Також підписано Меморандум про взаєморозуміння між Донецьким національним технічним університетом (ДонНТУ) та Кіпрським інститутом, що  сприятиме реалізації спільних дослідницьких проектів у сферах навколишнього середовища, енергетики, застосування високопродуктивних обчислювальних машин у фундаментальних та інженерних науках, сфері інформаційних технологій, археології і дослідженнях культурної спадщини.

Співробітництво передбачатиме обмін студентами, професорсько-викладацьким складом, дослідниками та іншими співробітниками, спільну організацію і проведення курсів, семінарів і симпозіумів, обмін інформацією, документацією, публікаціями та результатами досліджень.

 

 

версія для друку