українська російська англійська
Україна - Японія: Крок до розширення співпраці у сфері земельних відносин
09.11.2012 | 12:05
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Україна і Японія розширюватиме і надалі співпрацю щодо обміну досвідом у сфері земельних відносин та надання технічної допомоги. Про це йшлося  на зустрічі Голови Держземагентства України Сергія Тимченка з керівництвом Японського агентства міжнародної співпраці (JICA).

«Ми і надалі розширюватимемо рамки співпраці з японською стороною щодо обміну досвідом у сфері земельних відносин, надання технічної допомоги. Японія – це високотехнічна країна із розвиненою управлінською системою. Нам є що перейняти у наших колег з країни Вранішнього Сонця», – зазначив Голова Держземагентства України.

Крім того, в ході переговорів керівник земельного відомства України зауважив, що попри те, що земельний фонд Японії невеликий, він надзвичайно раціонально використовується.

Представники японської делегації висловили зацікавленість насамперед у детальному вивченні потреб та пошуку інформації щодо можливостей запровадження програм співпраці в агропромисловому секторі, а саме - щодо створення земельного кадастру.

У свою чергу керівник земельного відомства висловив зацікавленість у подальшій співпраці і запропонував японській стороні, як високотехнологічній країні, вкладати інвестиції в українські землі.

версія для друку