українська російська англійська
Офіційна заява Прем'єр-міністра України Миколи Азарова
09.11.2012 | 13:12
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Я звертаюся до керівників тих політичних партій, які представлені у Верховній Раді України, з пропозицією приступити до переговорів щодо формування серйозної великої коаліції.

Масштаб завдань, які сьогодні стоять перед країною в непростих умовах світової економіки, потребує консолідації, а не конфронтації. Я абсолютно відповідально про це заявляю, і ми готові до серйозних обговорень усіх проблемних питань.

Можна, звичайно, виступати в різноманітних шоу, розповідати про хороше життя – значно важче приймати конкретні рішення, спрямовані на те, як вистояти у цих непростих умовах економічної кризи.

Дехто починає злословити: нібито Партія регіонів заявляла про подолання руїни. Так, руїна подолана, але Партія регіонів ніколи не говорила про подолання світової економічної кризи.

Зараз Україна перебуває в набагато кращих умовах, ніж, наприклад, у березні 2010 року. І все ж таки ті виклики, які зараз стоять перед нашою економікою, дуже серйозні.

Тому, якщо ми думаємо про майбутнє нашої країни, то потрібно забути про свої амбіції, забути про якісь конфронтації, а об’єднуватися і працювати на благо нашої країни.

Найближчі вибори через два з половиною роки, тому хоча б дайте рік часу на спокійне життя. І цього часу достатньо, щоб консолідовано приймати рішення. А через рік – знову починайте. Через рік-півтора почнеться президентська кампанія.

Зараз кожен може показати своє реальне обличчя народу: він за єдність – значить разом працюємо!

 

версія для друку