українська російська англійська
Розпочато підготовку до ІІІ Київської міжнародної виставки "Книжкові контракти"
09.11.2012 | 14:08
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Голова Держкомтелерадіо України Олександр Курдінович підписав наказ про організаційну підготовку і проведення ІІІ Київської міжнародної книжкової виставки «Книжкові контракти».

Книжковий форум традиційно відбудеться в «Українському домі» (вул. Хрещатик, 2) з 14 по 16 грудня. На ньому видавці представлять книжкові видання на будь-які смаки та уподобання - художню, наукову, довідкову, навчальну, історичну, краєзнавчу літературу, подарункові видання, мистецькі альбоми, дитячу літературу. Книжкові новинки продаватимуться за ціною виробника.

Програма заходу передбачає численні презентації нових видань, зустрічі з популярними письменниками, семінари, відкриті диспути та розважальну програму для дітей до дня Святого Миколая.

Також в рамках «Книжкових контрактів» відбудеться благодійна акція «Особливі книжки – для особливих дітей». Зібрані кошти будуть направлені на видання підручників та художніх книжок шрифтом Брайля. В акції візьмуть участь видавці, діячі культури та мистецтв, зірки шоу-бізнесу та усі небайдужі до долі дітей з вадами зору.

Проведення міжнародної книжкової виставки висвітлюватимуть державні телерадіокомпанії.

 

 

версія для друку