українська російська англійська
Обговорено питання дотримання природоохоронного законодавства України Чорноморським флотом РФ
09.11.2012 | 15:13
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

7-8 листопада в місті Севастополь відбулося засідання Робочої групи  з питань екологічної безпеки, охорони навколишнього природного середовища Підкомісії з питань функціонування Чорноморського флоту Російської Федерації та його перебування на території України Українсько-Російської міждержавної комісії.

Українську та Російську сторони Робочої групи очолили відповідно директор Департаменту екологічного контролю Державної екологічної інспекції України - старший державний інспектор України з охорони навколишнього природного середовища В. Лазарєв та посол з особливих доручень МЗС Росії А.Бавикін. У засіданні Робочої групи взяли участь представники Держуправління ОНПС в м. Севастополі на чолі з начальником В.Завгороднім та керівництво Державної екологічної інспекції в м. Севастополі.

У ході засідання обговорено питання: про стан дотримання вимог природоохоронного законодавства України військовими формуваннями, судами, підприємствами, організаціями й установами Чорноморського флоту РФ в місцях його базування на території України, виконання приписів щодо ліквідації порушень природоохоронного законодавства України за 9 місяців 2012 року та аналіз звірення дозвільної документації у сфері охорони природного середовища для військових формувань Чорноморського флоту Російської федерації.

Сторони відзначили позитивні результати у вирішенні питань з реалізації Угоди між Урядом Російської Федерації і Кабінетом Міністрів України з питань забезпечення екологічної безпеки та екологічного контролю в місцях базування ЧФ РФ на території України.

Сторони домовилися провести наступне засідання робочої групи в місті Севастополь у 2 кварталі 2013 року.

 

версія для друку