українська російська англійська
Штаб зі спільних розслідувань СНД відзначив досвід України з лібералізації повітряного сполучення
09.11.2012 | 15:24
Прес-служба Антимонопольного комітету

XXI засідання Штабу зі спільних розслідувань порушень конкурентного законодавства країн-учасниць СНД, створеного при Міждержавній раді з антимонопольної політики (МРАП), відбувся 7 листопада 2012 року в Києві.

Під час засідання були обговорені результати розгляду Доповіді про стан конкуренції на ринку послуг продажу продовольчих товарів у торговельних мережах, що працюють в країнах-учасницях СНД.

Велику увагу учасники Штабу зі спільних розслідувань приділили питанню лібералізації повітряного сполучення між країнами-учасницями СНД. Зокрема, було наголошено на необхідності активної участі конкурентних відомств країн СНД під час проведення авіаційними органами переговорів щодо спрощення порядку повітряного сполучення. За результатами обговорення зазначеного питання відзначено досвід України та Російської Федерації щодо лібералізації повітряного сполучення.

Крім того, учасники засідання розглянули питання щодо розвитку конкуренції на ринках телекомунікацій, в тому числі міжнародного роумінгу. З цього приводу, зокрема, прийнято рішення про необхідність активізації взаємодії з конкурентними відомствами Туреччини та Китаю.

Під час засідання також були обговорені результати спільної роботи на ринках нафтопродуктів та лікарських засобів.

Основні результати роботи Штабу представлені на 37-му засіданні МРАП, яке пройшло 8 листопада в Києві.

версія для друку