українська російська англійська
Укртрансінспекція розробить комплекс заходів із недопущення ДТП на залізничних переїздах
09.11.2012 | 15:36
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті найближчим часом проведе детальну інвентаризацію залізничних переїздів з дозволеним автобусним рухом, за результатами якої буде розроблено низку дієвих заходів із недопущення факторів скоєння дорожньо-транспортних пригод на залізничних переїздах. Про це йшлося під час наради з питань попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті в осінньо-зимовий період, в якій взяли участь працівники Управління Укртрансінспекції у м. Києві, представники ДАІ ГУ МВС України в м. Києві, Київської міської державної адміністрації та автоперевізники м. Києва.

У зв’язку з погіршенням погодних умов посилено державний контроль за дотриманням вимог законодавства про автомобільний транспорт в частині безпеки перевезень. Особлива увага приділяється технічному стану транспортних засобів: відповідності властивостей колісних шин до погодних умов зимового періоду та наявності колісних ланцюгів проти ковзання, дотриманню умов робочого часу та часу відпочинку водіїв автобусів, обов’язковому передрейсовому медичному огляду та проведенню інструктажів з водіями.

Крім того, учасники обговорили низку важливих питань щодо регулювання діяльності автостанцій, здійснення державного контролю з виведення з ринку надання послуг пасажирського автомобільного транспорту «нелегальних» автоперевізників, порядку та умов організації надання послуг пасажирських перевезень на таксі тощо.

 

 

версія для друку