українська російська англійська
Відбулося перше засідання українсько-французької групи щодо природоохоронних територій
09.11.2012 | 15:43
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

8 листопада 2012 року у Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулося перше засідання українсько-французької групи щодо природоохоронних територій.

Зазначена Робоча група створена відповідно до наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 15.08.2012 №403. Цим наказом також затверджено План заходів щодо співробітництва Мінприроди та Міністерства екології, сталого розвитку та енергетики Франції у галузі управління природоохоронними територіями на 2012 - 2015 роки. Пріоритетними напрямами співробітництва визначено: удосконалення управління природоохоронними територіями, організація роботи новостворених національних природних парків та заповідників, збереження водно-болотних угідь, пошук та залучення фінансової підтримки спільної діяльності у природоохоронній сфері.

Відбувся обмін досвідом з реформування законодавства в галузі управління природоохоронними територіями в Україні та у Франції та з адаптації українського природоохоронного законодавства до європейського. Зокрема, обговорено перспективи впровадження в Україні Директиви ЄС про збереження природних середовищ  та мережі НАТУРА 2000.

Французька сторона підтримала пропозиції української сторони щодо реалізації ініціативи «національні природні парки-побратими» та сприяння обміну досвідом між фахівцями природоохоронних установ України та Франції.

 

версія для друку