українська російська англійська
Спецслужби Києва готові до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій
09.11.2012 | 15:55
Київська МДА

Спецслужби столиці готові до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Про це під час навчань, які відбулися 9 листопада на базі Печерського району, повідомив перший заступник голови Київської МДА Олександр Мазурчак.

«Аварійні та комунальні служби районів мають відповідні навики і знають, як оперативно діяти у разі виникнення нештатної ситуації. Проте, важливо, щоб між ними була співпраця та злагодженість. Саме тому під час таких навчань ми відпрацьовуємо взаємодію всіх спецслужб для оперативного проведення рятувальних і відновлювальних робіт при аваріях», – сказав Олександр Мазурчак.

Учасники навчань продемонстрували повну готовність дій у разі виникнення вибуху газу в житловому будинку, оперативно ліквідували наслідки буревію на прибудинковій території, продемонстрували злагоджену роботу під час виникнення аварії на мережі холодного водопостачання та першокласно подолали імітовану пожежу на трансформаторній підстанції.

Перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак високо оцінив ступінь готовності спецслужб міста та Печерського району до надзвичайних ситуацій та подякував учасникам навчань за злагоджену роботу.

версія для друку