українська російська англійська
Микола Азаров ініціює створення Інтернет-музею пам'яті ВВВ
09.11.2012 | 16:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров ініціює створення Інтернет-музею пам’яті Великої Вітчизняної війни. На цьому він  наголосив під час відвідання Музею історії Києва з нагоди Дня визволення столиці від фашистських загарбників, де ознайомився з експозиціями музею; висловив подяку за героїзм і мужність та привітав з днем народження ветерана-учасника оборони Києва Дмитра Стаднюка, а також поспілкувався з учнями, які займаються пошуковою роботою.

 За словами Глави Уряду, у створенні експозицій Музею пам’яті Великої Вітчизняної війни в Інтернеті зможуть взяти користувачі Мережі, всі, хто може поділитися історичними документами і спогадами про героїчне минуле. «Немає нічого ціннішого, як спогади реальних учасників війни: солдатів, лейтенантів, командирів взводів, рот. Цінними є архівні документи, фотографії, листи тощо», - наголосив Микола Азаров.

Водночас Прем’єр-міністр додав, що на сьогодні необхідно максимально використовувати технологічні можливості у питаннях збереження історії подій Великої Вітчизняної війни, забезпечення підтримки патріотичного виховання молоді та збереження пам’яті поколінь, зокрема героїчного минулого наших ветеранів. «Ми дуже серйозно готуємося до відзначення 70-річчя з дня перемоги: розробляються великі урядові програми», - наголосив Микола Азаров, додавши: «Ми підтримуємо патріотичний рух. Максимально просимо організовувати музеї в школах, готуватися до цього заходу. Максимально використовувати сучасні технічні засоби. Ну, і звичайно реальний зв'язок поколінь».

При цьому Глава Уряду підкреслив, що на сьогодні необхідно передавати «ті цінності, якими наш народ володів, володіє і буде володіти – це, насамперед, любов до Батьківщини, готовність захистити її у важку хвилину».

Микола Азаров також повідомив, що у контексті підготовки до відзначення 70-річчя з дня визволення Києва та України від фашистських загарбників, урядовим рішенням затверджено оргкомітет  зі створення у столиці Алеї Слави.

Спілкуючись з молоддю, Микола Азаров пообіцяв, що Уряд уважно розгляне пропозицію голови громадського руху «Молодіжна єдність» Антона Давидченка щодо присвоєння Харкову звання «Місто бойової слави».

 

версія для друку