українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд не допустить спотворення історії
09.11.2012 | 16:56
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд України не допустить спотворення історії. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час спілкування з користувачами соціальної мережі Фейсбук.

Микола Азаров зазначив, що сьогодні під час відвідування нового музею історії міста Києва він познайомився з ветераном Великої Вітчизняної війни Стаднюком Дмитром Петровичем, якому виповнилося 90 років. Прем'єр-міністр привітав ветерана, вручивши йому квіти.

«У нього дуже живий розум і добра пам'ять. Він багато розповів цікавого, що було корисно знати не тільки мені, а й багатьом жителям України», - поділився враженнями Глава Уряду.

Він зазначив, що в музеї були школярі та учасники групи пошуковців, які у вільний час займаються пошуком предметів ВВВ, а також невідомих поховань наших воїнів. «Іноді їм вдається встановити ім'я та прізвище невідомого солдата. Велика радість для них, коли їм вдається знайти родичів цього зниклого безвісти в роки війни солдата», - сказав Микола Азаров.

За його словами, ця символічна зустріч означала зустріч трьох поколінь: молодих хлопців школярів, середнього покоління і покоління учасників ВВВ.

«У розмові з ними було піднято питання про неприпустимість спотворення історії, важливості збереження пам'яті. Я пообіцяв їм повне сприяння Уряду у цих питаннях. Звичайно, надзвичайно важлива тема патріотичного виховання нашого юного покоління», - заявив Прем'єр-міністр.

версія для друку