українська російська англійська
Кількість іноземних туристів, що відвідали Львівщину, збільшилася на 14%
09.11.2012 | 18:16
Львівська ОДА

Головне управління з питань туризму, зовнішніх зв’язків та інвестицій Львівської обласної державної адміністрації провело моніторинг діяльності туристичних підприємств Львівщини за 9 місяців 2012 року.

За словами заступника начальника головного управління з питань туризму, зовнішніх зв’язків та інвестицій Наталії Гамкало, за даний період відзвітували 259 туристичних підприємств (туроператорів та турагентів) та фізичних осіб-підприємців, фахівців туристичного супроводу, з яких 101 туроператор.

«Статистичні показники туристичної діяльності свідчать про позитивні тенденції у звітному періоді у порівнянні з аналогічним періодом 2011 року. Зокрема, кількість іноземних туристів, які відвідали область, збільшилась на 14%, кількість екскурсантів, яким надано екскурсійні послуги, збільшилася на 11 %», – зазначила Наталя Гамкало.

За її словами також спостерігається зростання обсягу реалізації туристичних послуг на 12%, що складає 292 млн. 446 тис. грн., а також зростання платежів до бюджету на 23%, що складає 5 млн. 807 тис. грн.

Наталія Гамкало зауважила, що більшість туристів (92% від загальної кількості) подорожувала з метою відпочинку та дозвілля, 6% – з метою лікування, решта (2%) туристичних потоків пов’язані зі службовими та спортивно-оздоровчими цілями.

«Аналізуючи статистичні дані, можна зробити висновок, що Львівщина на туристичній карті світу поступово набуває образ привабливого туристично-рекреаційного регіону України і Європи, що суттєво збільшило іноземні туристичні потоки. До такої тенденції особливо спричинили підготовка та успішне проведення чемпіонату Євро-2012, завдяки чому відбувся потужний імпульс для комплексного розвитку туристичної індустрії», – підсумувала Наталія Гамкало.

версія для друку