українська російська англійська
Микола Азаров взяв участь у церемонії закриття виставки "Нормандія у живописі"
09.11.2012 | 19:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Микола Азаров взяв участь у церемонії закриття виставки «Нормандія у живописі»,  що проходила протягом місяця в приміщенні Національного художнього музею України. Виставка стала дуже помітною значною подією в культурному житті України. У Львові захід відвідали 30 тисяч людей, а в Києві близько 50 тисяч. Тобто за декілька місяців в Україні цю колекцію побачило у 8 разів більше людей, аніж за рік у Франції.

Прем’єр-міністр у супроводі Посла Франції в Україні Алена Ремі оглянув колекцію та висловив вдячність організаторам виставки за можливість перегляду для всіх бажаючих найкращих творів французького художнього мистецтва.

«Приємно зазначити, що Франція – країна з безмежною культурною спадщиною – зацікавлена в культурному обміні з Україною, - зазначив український Прем’єр-міністр. - Підтвердженням цьому є відкриття через два тижні в одному з найбільших музеїв світу, Луврі, виставки  українського скульптора  Івана Георгія Пінзеля».

Прем’єр-міністр запропонував зробити обмін виставками між провідними музеями України та Франції. Микола Азаров зазначив, що українці залюбки ознайомляться з творами французьких митців. Також Україна готова представляти полотна вітчизняних художників увазі французьких відвідувачів.

 

версія для друку