українська російська англійська
Гідрометцентр прогнозує поступове пониження температури протягом наступних 2 тижнів
12.11.2012 | 15:23
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

Український гідрометеорологічний центр МНС прогнозує поступове пониження температури протягом наступних двох тижнів. Про це під час брифінгу повідомив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда.

«Найближчі два тижні в Україні поступово проходитиме процес похолодання. Ми не говоримо про різкий перехід до зимової погоди. Ймовірніше за все, спочатку спостерігатимуться вранішні морози, а вдень все ще утримуватиметься плюсова температура. На наступному тижні температурний режим буде стабільним. З 15 листопада вночі очікується 0…-5°С, на сході та півночі можливі морози до -6…-8°С. Денні температури у першій половині тижня коливатимуться в межах +5…+10°С, на півдні до +15°С. У другій половині тижня – +2…+7°С, на півдні до +10…+12°С. Опадів у цей період не очікується», - повідомив Микола Кульбіда.

При цьому 13-14 листопада в Україну прийде слабкий атмосферний фронт, у ніч з 12 на 13 листопада дощі пройдуть у західних областях, а вдень - у північних, центральних і східних областях. 14 листопада прогнозуються дощі в південних і східних областях, місцями - у центральних. Кількість опадів буде невеликою, тільки в Карпатах очікуються помірні дощі. За прогнозами Гідрометцентру, снігового покриву до 20-22 листопада не буде.

 

версія для друку