українська російська англійська
Українське Дунайське пароплавство підбиває підсумки пасажирської навігації-2012
12.11.2012 | 16:15
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Закінчилася навігація пасажирського флоту Українського Дунайського пароплавства. Про попередні підсумки роботи круїзних суден на Дунаї розповів начальник відділу експлуатації пасажирського флоту ПрАТ «УДП» Станіслав Самойлов.

За його словами, хоча остаточні підсумки ще не підбито, уточнюється економіка роботи всіх суден, вже можна сказати, що флот спрацював прибутково, виконано основні показники фінансового плану.

«Якщо говорити про реалізацію екскурсійних програм у дельті Дунаю, то доходи від туристичної діяльності агентства «Транскруїз» пароплавства у порівнянні з 2011 роком зросли на 10,5%», – відзначає Станіслав Самойлов. Збільшилася і кількість суднозаходів – з 63 у 2011 році до 84 у 2012.

На наступний рік, якщо дозволить навігаційна обстановка, пароплавством заплановано 110 суднозаходів.

У міжнавігаційний ж період три судна – «Україна», «Волга» та «Дніпро» – мають пройти докування.

Потребує вирішення і низка організаційних питань з підготовки персоналу. «Спільно з фрахтівником ми дійшли згоди про необхідність уніфікації вимог, що пред'являються до сервісу. Розроблено каталог обов'язкових послуг на борту судна, його виконання буде гарантувати високий рівень стандартів», – відзначає начальник відділу експлуатації пасажирського флоту ПрАТ «УДП» Станіслав Самойлов.

 

версія для друку