українська російська англійська
Льотчики 114-ї бригади тактичної авіації цього тижня планують здійснити майже 100 вильотів
12.11.2012 | 15:41
Прес-служба Міністерства оборони

Не припиняються учбово-тренувальні польоти у 114-й бригаді тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України, що дислокується на Прикарпатті. Упродовж цього тижня авіатори планують провести 4 льотні зміни, під час яких буде здійснено майже 100 вильотів. Загалом у небі пілоти проведуть понад 40 годин.

Відповідно до плану бойової підготовки, протягом тижня льотчики вдосконалюватимуть навички пілотування вдень та вночі, а також у складних метеоумовах. Відбудеться «становлення на крило» молодих пілотів. Більш досвідчені льотчики-винищувачі відпрацьовуватимуть фігури з пілотування літака. Крім того, виконуватимуться вправи з пошуку та супроводу порушників державного кордону з примушенням їх до посадки на аеродроми.

За минулий тиждень військові авіатори з Прикарпаття виконали також 4 льотні зміни, під час яких піднімались у повітря 112 разів. За словами льотчиків, позитивно впливає на процес практичного навчання наявність у штаті авіаційної бригади учбово-тренувальних літаків Л-39, які витрачають менше пального.

 

версія для друку