українська російська англійська
Укртрансінспекція проведе профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху в усіх областях України
12.11.2012 | 16:05
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Державна інспекція з безпеки на наземному транспорті проведе комплекс профілактичних заходів, спрямованих на підвищення безпеки автоперевезень. На цьому 12 листопада у Києві під час Всеукраїнського форуму «Національна система безпеки дорожнього руху. Шляхи реформування» наголосив Перший заступник голови Укртрансінспекції Валерій Котяй.

«Оскільки діяльність Укртрансінспекції стосується контролю за безпекою саме комерційного транспорту, то ми зобов’язали наші територіальні органи забезпечити проведення в областях низки заходів у рамках Тижня безпеки дорожнього руху», - сказав Валерій Котяй.

Перший заступник голови Укртрансінспекції зазначив, що упродовж Тижня безпеки, окрім планових заходів, спрямованих на підвищення безпеки руху (наприклад, місячник  «Перевізник-зима», спрямований на підготовку автотранспортної галузі до перевезень взимку), здійснюватимуться й спеціальні профілактичні заходи саме в рамках Тижня безпеки.

«Ми хочемо ще раз звернути увагу перевізників на необхідність дотримання безпеки при перевезеннях – як на ті тонкощі, що виникають при перевезенні в зимовий період, так і взагалі – спрямовані на підвищення безпеки дорожнього руху в цілому», - сказав Валерій Котяй.

«Представники територіальних управлінь Укртрансінспекції ініціюють проведення круглих столів, конференцій, в областях. Ми також будемо залучені до просвітницької роботи в школах, а в Києві, у центральному апараті, буде проведено  заходи із залученням міжнародних фахівців із Росії, Білорусії, Казахстану та Польщі, - сказав Валерій Котяй. – Крім того, будуть проведені додаткові рейди, спрямовані на забезпечення безпеки руху».

Валерій Котяй підкреслив, що підвищення безпеки на наземному транспорті – основне завдання Укртрансінспекції, тож заходи з безпеки дорожнього руху здійснюються постійно. Зокрема, цього року була проведена низка нарад, науково-практичних конференцій, засідань комісії з безпеки дорожнього руху, днів безпеки, комплекс профілактичних заходів «Автобус - 2012». Спільно з МВС Укртрансінспекція регулярно проводить місячники безпеки: «Увага, серпень – масові перевезення», «Увага! Діти на дорозі», «Перевізник - зима».

Була проведена значна робота і в розробці нормативно-правової бази: фахівці Укртрансінспекції взяли участь у розробці та затвердженні Стратегії підвищення безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року, Плану заходів щодо підвищення рівня безпеки дорожнього руху, розробили проект постанови Кабінету Міністрів України у частині введення повної заборони  використання переобладнаних автобусів.

 

версія для друку