українська російська англійська
На Сумщині укладено 63 договори на придбання житла за Програмою здешевлення іпотечних кредитів
12.11.2012 | 17:18
Сумська ОДА

Сумщина посідає третю позицію загальнодержавного рейтингу за підсумками реалізації Програми здешевлення іпотечних кредитів.

«До участі у програмі включено 19 житлових будинків, у яких забудовники запропонували 724 квартири. На сьогодні укладено 63 договори на придбання житла та подано понад 560 заяв», – повідомив у ході прес-конференції заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Деркач.

За його словами, на здешевлення іпотеки з державного бюджету Сумщині цьогоріч виділено більше 25 мільйонів гривень.

Також, на сьогодні в області Міжвідомчою комісією Мінрегіонбуду включено 10 будинків (у яких забудовниками запропоновано 366 квартир) до Програми, що  передбачає сплату за рахунок бюджетних коштів 30 відсотків вартості придбаної квартири. У 2012 році 49 сімей Сумщини отримали державну підтримку на придбання доступного житла на загальну суму 3,5 мільйона гривень. Завдяки реалізації цієї програми протягом двох років житлові умови на Сумщині покращили 59 сімей.

В області також приділяється значна увага реалізації Програми молодіжного житлового кредитування на 2011-2017 роки, фінансування якої здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів через надання пільгових кредитів терміном на 30 років.

«Згідно з програмою цього року планується ввести в експлуатацію дві новобудови у Сумах та Глухові, де 69 молодих сімей отримають квартири», – підкреслив Микола Деркач.

версія для друку