українська російська англійська
Головну новорічну ялинку України розпочнуть встановлювати вже 15 листопада
12.11.2012 | 19:26
Київська МДА

Встановлення новорічної ялинки на Майдані Незалежності розпочнеться вже 15 листопада. Про це під час прес-конференції повідомила начальник головного управління культури Світлана Зоріна. Вона також зазначила, що урочисте засвічення головної ялинки України відбудеться 19 грудня – у День святого Миколая.

«Щороку міська влада заздалегідь починає готуватися до засвічення новорічної ялинки. Цьогоріч ще у лютому ми запитали киян «якою ялинка має бути?» і отримали величезну кількість пропозицій. У підсумку виявилося, що більшість киян все ж підтримують ідею штучної ялинки, але традиційної форми з розлогим гіллям. Влітку у столиці відбувся конкурс на кращу ідею щодо зовнішнього вигляду головної новорічної ялинки на Майдані Незалежності «Ялинка-2013». За його результатами найкращою була визнана пропозиція компанії «Люм’єр», яка і виготовлятиме ялинку. Варто зазначити, що виготовлення ялинки, її оформлення, монтаж та демонтаж здійснюватимуться спонсорським коштом. Таким чином місто отримає справжній подарунок до Нового року», – зауважила Світна Зоріна.

Вона також додала, що за своїми параметрами висота новорічної ялинки становитиме 34,8 м, діаметр за нижнім ярусом гілок – 12,5 м, вага (з довантаженням) – до 30 т. Новорічна ялинка 2013 року абсолютно відрізнятиметься від минулорічної ялинки формою, кольоровою гамою, ілюмінаційним оформленням з ефектом «падаючого» світла, дизайном світлодіодних іграшок, які будуть однаково привабливо виглядати і у денний, і у вечірній час. Оригінальною буде і верхівка ялинки – піксельна маківка з ефектом 3D. Усе це працюватиме за новою комп’ютерною програмою з управління світлодіодним оформленням на 200 каналів, яка відповідає кращим світовим стандартам.

 

 

версія для друку