українська російська англійська
Упорядковано фінансування Харківського національного театру опери та балету
12.11.2012 | 18:59
Прес-служба Міністерства культури

Кабінет Міністрів вніс зміни  в додаток до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерства культури за деякими програмами. Відповідну постанову ухвалено на засіданні Уряду 12 листопада 2012 року.

Цей документ розроблено з метою доповнення Переліку національних та державних циркових підприємств, національних театрів, національних художніх колективів і концертних організацій, яким надається фінансова підтримка з державного бюджету, Харківським національним академічним театром опери та балету імені М. В. Лисенка.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 червня 2012 р. №493-р  було прийнято пропозицію Харківської обласної ради щодо передачі до сфери управління Міністерства культури цілісного майнового комплексу Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В.Лисенка. Державним бюджетом України на 2012 рік Міністерству культури передбачені видатки на утримання вищевказаного театру в сумі 19 174,7 тисячі гривень.

Прийняття постанови забезпечить ефективне та цільове використання коштів  державного бюджету на фінансування Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. В. Лисенка.

 

версія для друку