українська російська англійська
Україна та Азербайджан зацікавлені у розвитку двосторонніх відносин
13.11.2012 | 09:28
Прес-служба Міністерства оборони

12 листопада 2012 року в Баку відбулася зустріч Президента Азербайджанської Республіки Ільхама Алієва з делегацією на чолі з Міністром оборони України Дмитром Саламатіним.

Дмитро Саламатін передав Ільхаму Ілієву вітання від імені Президента України Віктора Януковича з нагоди Дня Конституції Азербайджанської Республіки.

«Президент України постійно тримає у центрі уваги питання розширення взаємовідносин з Азербайджаном. Україна зацікавлена у подальшому розвитку двосторонніх відносин між нашими країнами», – наголосив Дмитро Саламатін.

У свою чергу Президент Азербайджану зазначив: «Азербайджансько-українські двосторонні відносини мають довгу історію, і наша країна надає велику увагу їх подальшому розширенню».

Ільхам Алієв підкреслив важливість здійснення взаємних візитів високого рівня для зміцнення двосторонніх відносин. Він висловив сподівання, що візит Міністра оборони України Дмитра Саламатіна до Азербайджанської Республіки сприятиме розширенню співробітництва між відповідними структурами двох країн.

 

версія для друку