українська російська англійська
Статутний капітал Фонду підтримки малого інноваційного бізнесу становитиме 35 млн. грн.
13.11.2012 | 12:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд вжив заходів щодо забезпечення діяльності Державної інноваційної небанківської фінансово-кредитної установи «Фонд підтримки малого інноваційного бізнесу», схваливши відповідну постанову на засіданні Кабінету Міністрів України 12 листопада 2012 року.

Ухвалення документа дасть змогу спрямувати кошти на забезпечення діяльності Фонду підтримки малого інноваційного бізнесу, створеного відповідно до постанови КМУ від 12 грудня 2011 р. №1396. Це буде досягнуто шляхом створення статутного капіталу Фонду в розмірі 35 млн. грн.

Постановою вносяться відповідні зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки розвитку інфраструктури науково-технічної, інноваційної діяльності та інформатизації. Також Держінформнауки належить підготувати пропозиції щодо внесення відповідних змін у Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік».

Ухвалений Урядом документ також дасть змогу забезпечити діяльність Фонду, надавати державну підтримку упровадженню вітчизняних високотехнологічних наукових, науково-технічних розробок та винаходів у виробництво відповідно до пріоритетних напрямів інноваційної діяльності та підтримку реалізації інноваційних проектів суб’єктів малого підприємництва.

версія для друку