українська російська англійська
Повітряні Сили України візьмуть участь у міжнародному авіашоу "RIAT-2013" у Великобританії
13.11.2012 | 11:06
Прес-служба Міністерства оборони

У Вінниці 12 листопада 2012 року відбулась протокольна зустріч командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Юрія Байдака з аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні полковником Джеремі Бернеллом.

Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Юрій Байдак привітав полковника Джеремі Бернелла із призначенням на посаду та висловив сподівання, що українсько-британська співпраця у сфері військової авіації набуде в перспективі нового імпульсу, зокрема в питаннях проведення спільних навчань, обміну досвідом щодо підготовки сержантського складу, інших питаннях, які становлять взаємний інтерес.

Сторони узгодили низку організаційних питань щодо участі літаків та представників Повітряних Сил ЗС України у міжнародному авіашоу “RIAT-2013”, яке проходитиме в липні наступного року на авіабазі “Фейфорд” Королівства Великої Британії. Також учасники заходу обговорили можливість проведення в Україні у найближчій перспективі спільних навчань за участю авіаційних підрозділів видів збройних сил обох держав.

 

версія для друку