українська російська англійська
На Рівненщині здешевлено комунальні послуги на понад 160 мільйонів гривень
13.11.2012 | 11:36
Рівненська ОДА

Цьогоріч у Рівненській області субсидії призначили майже 14 тисячам родин, тим самим зменшивши їх витрати на комунальні послуги. Нині бюджетним коштом здешевлюють оплату для понад 6 тисячі сімей. Про це розповіла заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад. Крім того, ще більше 7 тисяч родин отримали компенсацію за придбання скрапленого газу та твердого палива.

Так, з початку року краянам профінансували субсидій на 39 мільйонів гривень. Разом із тим жителі Рівненщини користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг. Завдяки цьому краяни одержували рахунки з меншими сумами. Загалом цьогоріч на надання цих пільг витратили понад 122 мільйони бюджетних гривень.

Ці гроші Рівненщина отримала як цільову субвенцію із держбюджету. Так, із держскарбниці для області передбачили понад 242 мільйони гривень на надання краянам пільг та житлових субсидій. «Ця сума на 55 мільйонів гривень більша, ніж торік», - акцентувала Світлана Сад. Тож ще більше краян отримали суттєвіше здешевлення на оплату комунальних послуг.

 

 

версія для друку