українська російська англійська
Фінансова підтримка сільських районів Дніпропетровщини з держбюджету збільшилися у 3,5 раза
13.11.2012 | 11:45
Дніпропетровська ОДА

Обсяги фінансової підтримки сільських районів Дніпропетровської області  з державного бюджету збільшилися у 3,5 рази у порівнянні з минулим роком. Зокрема, у 2012 році на селі реалізуються інфраструктурні проекти на суму більше 340 млн. грн., з них 110 млн. грн. – з державного бюджету. Це дозволило збудувати низку важливих об’єктів у сільській місцевості, що сприяє розвитку села. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Задорожний.

«Аграрний сектор є важливою стратегічною галуззю, яка забезпечує продовольчу безпеку і незалежність держави в цілому. Кластер сільського господарства визначений одним із пріоритетних в рамках Комплексної стратегії розвитку регіону. Обласна влада надає системну підтримку розбудові сільських районів та підвищенню якості життя на селі. У 2012 році у районах Дніпропетровщини реалізуються інфраструктурні проекти на суму більше 340 млн. грн.», - сказав В’ячеслав Задорожний.

В’ячеслав Задорожний зазначив, що ці гроші спрямовані на введення енергозберігаючих технологій у сільській місцевості, на газифікацію та забезпечення якісним водопостачанням сіл, на розбудову соціальних об’єктів.

версія для друку