українська російська англійська
На Черкащині реалізується обласна програма щодо забезпечення житлом дітей-сиріт
13.11.2012 | 12:50
Черкаська ОДА

З початку року в Черкаській області отримали житло 17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це розповіла начальник служби у справах дітей Черкаської облдержадміністрації Оксана Покатілова.

«Важливо відзначити, що цього року в області особливу увагу приділено захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Так, обласною цільовою соціальною програмою реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2012-2017 роки, цього року заплановано виділення місцевими радами житла 30 посиротілим дітям та особам з їх числа. За 10 місяців 2012 року зобов’язання виконали 13 міст і районів області, житло отримали 17 осіб», – сказала Оксана Покатілова.

Нагадаємо, у серпні цього року вперше на Черкащині рішенням обласної ради затверджено обласну програму на 2013-2015 роки щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Завдяки цій програмі,  протягом трьох років передбачено забезпечити соціальним житлом 186 осіб вказаної категорії. Нині у районах, містах області розробляються відповідні програми.

Також для тривалої комплексної допомоги дітям, які потрапили у складні життєві обставини,  2012 року розпочали свою діяльність комунальні заклади «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» та «Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умань», де протягом року вже отримали різноманітну  допомогу та соціальний захист понад 200 дітей.

версія для друку