українська російська англійська
НКРЕ здійснює заходи щодо впровадження Програми економічних реформ
13.11.2012 | 12:44
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, повідомляє, що НКРЕ продовжує поетапно здійснювати заходи, якими забезпечується виконання Указу Президента України від 12.03.2012 № 187 „Про Національний план дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010–2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”.

Так, з метою проведення публічного громадського обговорення 8 листопада НКРЕ оприлюднила на власному веб-сайті два проекти постанов НКРЕ «Про затвердження Правил приєднання електроустановок до електричних мереж» та «Про затвердження Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж».

Слід зазначити, що «Правила приєднання електроустановок до електричних мереж» регулюватимуть відносини, які виникають під час приєднання новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок замовників до електричних мереж.

Відповідно, «Методика розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж» встановлюватиме порядок розрахунку плати за приєднання електроустановок замовників до електричних мереж, збільшення приєднаної потужності електроустановок або зміни вимог до надійності їх електропостачання. Така Методика застосовується власниками електромереж для розрахунку плати за приєднання електроустановок до цих мереж.

Правила та Методику планується ввести в дію з 1 січня 2013 року, але не раніше дня їх офіційного опублікування.

З їх текстами можна ознайомитися за адресами:

http://www.nerc.gov.ua/index.php?news=3001  та http://www.nerc.gov.ua/index.php?news=3002  

Разом з цим, згідно з Планом заходів НКРЕ щодо організації виконання Національного плану дій на 2012 рік повідомляємо, що інші заплановані заходи наразі перебувають на стадії виконання. Вони здійснюватимуться відповідно до визначених термінів, про що буде проінформовано додатково.

версія для друку