українська російська англійська
Українські миротворці в Ліберії провели тренування з наведення бойових вертольотів Мі-24 на наземні цілі
13.11.2012 | 12:57
Прес-служба Міністерства оборони

Військовослужбовці зі складу 56-го окремого вертолітного загону ЗС України, які виконують завдання у складі сил Місії ООН у Ліберії, постійно працюють над удосконаленням професійних навичок.

З цією метою у визначеній зоні в районі населеного пункту Тубманбург було проведено тренування зі взаємодії групи бойового управління з екіпажами пари бойових вертольотів Мі-24. У ході тренування авіанавідники загону мали можливість відпрацювати практичні навички з наведення бойових вертольотів Мі-24 на наземні цілі.

Загалом офіцерами групи бойового управління було виконано 6 практичних наведень. У свою чергу екіпажі вертольотів під керівництвом льотчиків-інструкторів майора Сергія Ващенка та підполковника Кирила Захарова відпрацьовували польоти на бойове маневрування з подоланням засобів ППО умовного противника та нанесенням точкових ударів по визначених цілях.

«У ході тренування вертолітники працювали на ураження цілей та вдосконалювали вміння проведення повітряних атак. Загалом екіпажами було здійснено 12 повітряних атак по наземних цілях», – повідомив командир вертолітної ланки Мі-24 56-го окремого вертолітного загону льотчик-інструктор підполковник Кирило Захаров.

За словами заступника командира миротворчого контингенту з льотної підготовки підполковника Олександра Соломахи, також у ході тренування відбулася підготовка молодих пілотів за вправами Курсу бойової підготовки щодо виконання польотів у складі пари.

Для ведення радіообміну авіанавідники використовували сучасні вітчизняні цифрові засоби зв’язку, що дало можливість забезпечити чіткий та надійний зв’язок на необхідному віддаленні між офіцерами групи бойового управління та екіпажами вертольотів.

 

версія для друку