українська російська англійська
Польові роботи на Одещині будуть завершені до 20 листопада
13.11.2012 | 13:10
Одеська ОДА

Про завершення осінніх польових робіт у господарствах Одеської області звітував начальник головного управління агропромислового розвитку Одеської обласної державної адміністрації Анатолій Новаковський.

«На сьогодні практично завершено збирання пізніх культур у всіх господарствах Одеської області. З площ, які підлягають в цілому прибиранню (1 774 тис. гектарів) на сьогодні прибрано 1 771 тис. Залишилося прибрати незначну площу - близько 3 тисяч гектарів», - зазначив він.

Анатолій Новаковський зазначив, що через складні погодні умови, які супроводжували хід польових робіт зібрано 1,9 млн. тонн зерна, 502 тис. тонн картоплі, 456 тис. тонн овочів та 190 тис. тонн винограду. Крім того, на 9 % більше, ніж в минулому році було зібрано соняшника - 471 тис. тонн.

«Незважаючи на складності погодних умов і недобір врожаю сільськогосподарських культур, Одеська область повністю покриває потреби в продовольчому зерні, овочах, картоплі, насінні і фуражному зерні», - підкреслив він.

Також Анатолій Новаковський детально зупинився на виконанні робіт з засіву під врожай наступного року.

«При необхідності посіву 748,8 тис. га озимих на зерно, фактично було посіяно 759,9 тис. га, що становить 101,5% від прогнозу. Дощі і тепла погода допомогли отримати хороші сходи озимих. На сьогодні  90% від всіх площ озимих знаходяться в доброму стані і у нас є впевненість, що в зиму ми увійдемо з добре розвиненими озимими культурами. Зорано 95% всіх площ, які підлягали оранці, і з цим також немає жодних проблем», - зазначив він, підкресливши, що польові роботи на території Одеської області будуть завершені до 20 листопада.

 

версія для друку