українська російська англійська
Відзначено прогрес в імплементації Порядку денного асоціації Україна-ЄС
13.11.2012 | 13:17
Департамент європейської інтеграції СКМУ

8 листопада відбулося спільне засідання Комітету старших посадових осіб з оцінки імплементації Порядку денного асоціації Україна-ЄС (КСПО).

Головували на засіданні директор Департаменту європейської інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України Василь Філіпчук та Директор з питань Росії, Східного партнерства, Центральної Азії, регіонального співробітництва та ОБСЄ Гуннар Віганд.

На зустрічі було обговорено прогрес в імплементації Порядку денного асоціації Україна-ЄС (ПДА) у 2011-2012 рр. Особливу увагу сторони приділили питанням у сфері політичного діалогу, співпраці з питань юстиції, свободи та безпеки, економічному співробітництву та питанням, пов’язаним із торгівлею, співробітництву у сфері енергетики.

З огляду на завершення переговорного процесу щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, сторони обмінялися думками щодо перспектив внесення відповідних змін до ПДА.

Засідання продемонструвало налаштованість сторін на продовження спільної роботи з реалізації ПДА у повному обсязі. Крім того, сторони підтвердили ефективність функціонування ПДА протягом чотирьох років як важливого інструменту практичної співпраці між Україною та ЄС.

 

версія для друку